| Inger Negru cu Ganduri aLbee` :x - Morrigăn a întrebat:

De un timp cand vreau sa vad ceva videoclip pe net sau sa ascult muzica...videoclipul merge putin si dupa aceea` se opreste! Asa se intampla cu toate! Nu stiti ce pot sa fac sa nu mai fie asa?[fundita]

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Goleste cache din browser, sa nu ai atatea la history, faci asa:

Pentru Internet Explorer: Tools - Options - Browser history - delete temporary internet files.

Pentru Opera: Tools - Preferences - Advancer - History - Disk cache - Empty Now si bifati casuta Empty on Exit apoi Cookies - delete new cookies si apoi OK.

Pentru Mozzila: Tools - Clear Private Data, bifati casutele Cache, Cookies, Authenticated Session, Browsing History si apoi Clear Private Data Now.

Daca nici asa nu merge, fa o scanare cu antivirusul, poate ai si virusi in calculator. Vezi sa ai ultima versiune de la Adobe Flash Player, o gasesti si o poti downloada de aici: http://get.adobe.com/flashplayer/. Daca ai grija sa fie in regula toate acestea, eu cred ca problema ta va fi rezolvata.

1 răspuns:
| Gaviota a răspuns:

Pote are virusi sau videoclipul nu este filmat bine.Reinstaleaza windosul sau antivirusul.Denisa