| anonim_4396 a întrebat:

Deci am descarcat un clip de pe youtube si vreau sa il modific in movie maker, dar nu stiu de ce nu ma lasa tot spune The selected file is not valid or is corrupted, help me!

2 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Http://www.koyotesoft.com/ descarca ''free MP3 WMA Converter''
Instalare -> il deschizi -> Add file -> Selectezi clipul/melodia -> click Convert -> astepti sa se incarce, apoi deschizi movie maker si deschizi clipul care tocmai a fost transformat!
Nu intelegi ceva!
http://www.youtube.com/watch?v=1CZkzxG3tro

| ISP475 a răspuns:

Instaleaza un codec video