| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata am o problema cu parul se ingrasa foarte foarte repede il spal de doua ori pe saptamana deoarece il impletesc atunci cand este mai lucios ca sa aiba mai mult volum si sa nu fiu nevoita sa il spal de mai multe ori pentru ca se ingrasa mai repede. Ce sa fac dupa o zi de cand m-am spalat parca as fi fost data cu ulei..Am folosit de la gerovital si tratamente naturiste bicarbonat de sodiu cu otet, lamaie si de la REVALID pentru cadere dar nimic.

Răspuns Câştigător
| Didy29 a răspuns:

Si eu aveam aceeasi problemahappy Ai putea sa incerci sa faci in modul urmator: in prima saptamana te speli o zi da, o zi nu. A 2 saptamani speli o zi da, 2 zile nu si o tii tot asa pana cand vezi nu o sa se mai ingrase asa de repede:* Ca si eu pateam la fel dar i-a dat acest sfat o stilista de la un salon si pentru mine a functionathappy sper sa functioneze si la tinebig grin

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți folosi în timpul săptămânii șamponul uscat.
Pa, pa.