| Oflor77 a întrebat:

Buna dimineața.
Când încerc să caut ceva pe shein îmi apare un puzzel și apoi nu mai pot continua, știe cineva de ce?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă-ne o "poză" a acelui "puzzel" să vedem PRECIS ce e

| dullcat a răspuns:

Buna.E un semn sa nu cumperi.Nu glumesc, realitatea despre Shein e infioratoare si ma intristeaza sa vad atatea intrebari pe aici.

| Simpatic a răspuns:

O fi un puzzle de tip CAPTCHA care trebuie rezolvat ca sa se asigure ca esti o persoana si nu un bot informatic!?
daca este asa cum banuiesc trebuie sa rezolvi acel puzzle, nimic complicat, este ceva simplist care sa demonstreze cum zic ei faptul ca "are you Human"
daca este vorba despre altceva te invit sa ne dai un printscreen