| SparklingAngel a întrebat:

Buna dimineata la toata lumea! Cum v-ati inceput ziua?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Naspa pentru ca m-am trezit pe la 05:30 am si mai trebuie sa dorm putin ca azi am de realizat multe ore de condus.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @SparklingAngel! Cum să îmi încep ziua? Cu zâmbet ca de obicei și crede-mă nu mă plictisesc de asta niciodată!
O zi cu zâmbet să ai și tu!

| Siracuzia a răspuns:

Buna dimineata! Destul de rau, stiind ce ma asteapta in seara aceastasad

| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Buna SparklingAngel!:*Eu mi-am inceput ziua excelent de bine sper sa ai si tu o zi asa de minunata ca mine! Bye!:h

| SparklingAngel explică:

Esmeralda ce te asteapta in seara asta?happy