| Gusticel a întrebat:

Buna dimineata lume

Beti cafea? Daca da, cum va place s-o beti? Rece/fierbinte, cu zahara/fara, cu frisca/fara, cu lapte/cu apa etc.

~Gusticel

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar o data la cativa ani pentru sanatatea psihica a celor din jur.
O beau doar rece, Ily latte macchiato de regula sau orice cancerul la pliculet pe care scrie si ice.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Calda si complet neagra
fara zahar, lapte etc

| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Buna dimineata! Tocmai ce-mi gustam cafeaua?
O prefer indulcita cu zahar.
Dar imi place si cea cu frisca.

| Ofiintă a răspuns:

Caldă/fierbinte, lapte, zahăr.

| Gusticel explică (pentru anonim_4396):

Si mie imi place cafeaua Ily rece, mi-ai facut pofta laughing

| NotNamed a răspuns:

Nu beau. Am energie si fara. Ma scoala alarma la 5 si sunt bun de munca ≈)

| Nirvanaaa a răspuns:

Teoretic îmi place calda, dar când mă iau cu altceva ajung sa o beau in 3 ore și deja se răcește. De obicei cu zahăr și lapte, nu prea o pot bea neagră.

| Jus7t a răspuns:

Nu, m-am lăsat de mult timp de ea, mă simțeam rău și am renunțat.
Poate o să beau iarăși într-o zi.

| Drimmero a răspuns:

Beau 3-4 maxim pe an, nu prea imi place, de fel sunt hiperactiv, daca as avea un obicei sa beau zilnic cred ca m-as urca pe pereti. Atunci cand o beau o prefer mai calda, nici rece dar nici fierbinte sa imi arda gura, o prefer mai dulceaga putin

| SilentRain a răspuns:

Da,calda cu o tona de lapte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Gusticel):

Ti-ai luat?