| AmandytaErhan a întrebat:

Buna din greseala am apasat pe ceva si am marit siteul (am facut zoom)am incercat sa ies de pe site si sa intru din nou dar e la fel asa, celelalte siteuri sunt normale. cum sal micsorez inapoi?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Ai in dreapta sus cheita aia,de la setari, si dupa ai dimensiunile caracterului, si dai la minus pana ti se face ecranul ca inainte.

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pai dai ctrl+ (-) adica ctrl + minus sau apesi ctrl si dai de rotita in inapoi sau spre tine.