| OanaG a întrebat:

Bunasad! Din pacate astazi se implineste 1 an de la moartea lu Marian Cozma.Ma poate ajuta cineva cu niste link-uri cand juca el? Pe youtube gasesc doar memoriam-urisad

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Stau si ma gandesc la Marian si tot nu imi vine sa crede. Imi aduc aminte cu cata emotie il urmaream meci de meci. Aici nu e vorba de cineva facut erou dupa moarte ci de un erou care a murit.

http://www.youtube.com/watch?v=kIkDEQrNECw
http://www.youtube.com/watch?v=uCkZ4HxUA0s&feature=related

| OanaG explică:

Daca zici tu straight face

Da e un erou facut noaptea...probleme?

| OanaG explică:

Bine ...hai cum zici
yawn

Nu mai comenta wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si asta cine mai e? Alt erou facut noaptea?
Alt talent dupa moartea?
In Romania ai mai multa valoare si esti mai apreciat mort decat viulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... Vrei sa mi le rezolvi tu?smug
Ai dat si tu replica de gradinitatongue La cat de important a fost acest Cozma, nici pe youtube nu gasesti un video cu el, isi proteja imaginearolling on the floor
Multumesc pentru stupid, numai ca eu am spus adevarul, a fost, ramane si va fi un nimeni.