| biuuu a întrebat:

Buna dragii mei

unde ati vrea sa va petreceti doua saptamani
1.prin Romania adica la :Brasov, Alba Iulia, Bucuresti, Constanta...
2.in Paris

vreau sa imi ziceti si de ce preferati una si nu cealalta.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Depinde compania.Am fost si prin locuri in care nu m-am simtit bine,chiar daca era frumos.

Daca as avea ocazia sa aleg,as alege Parisul pentru ca nu am fost inca si sunt multe de vazut.
Romania e o tara frumoasa, avem orase superbe, cu atractia in centrele vechi si gasim peisaje superbe pe drum.

4 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Nr 1, e tara mea, imi place aici. as vrea sa fac un tur al tarii cu familia sau prietenii, ne amuzam impreuna radem, ne distram, asa in paris daca nu stie nici unu limba o sa mimam 2 ore pentru o paine la magazin. In plus, urasc limba franceza. :*

| DeNySa000 a răspuns:

In paris...deoare`ce aici la noi stim locurile poate ca am mai vizitat si dc sa nu incercam ceva nou?

| biuuu explică:

Stiti.eu am mai fost la Paris...dar si in Romania am fost...numai la mare nu la brasov si alba iulia am fost si sibiu

| biuuu explică:

Hehe...ma duc in amandoua dar funda o sa ii dau celui care a zis paris...m-a convins. oricum si eu eram da parere ca parisul!