| Momo_4574 a întrebat:

Era mai demult un joc in care iti faceai o gradina zoologica (era joc in calculator nu online si nu de ala mic) iti puneai animale si oameni care sa viziteze si asa mai departe. E de ala demonstrativ(de fapt ceva in genul) cine stie cum se numeste plzzz ziceti-mi si mie big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DianaAndra1 a răspuns:

Zoo tycoon? :D http://zootycoon.com/Products/MarineMania/default.htm eu asta ma jucam cand eram mica. si era tot asa.gradina zoologica, etc etc.