| BrOnaJeu a întrebat:

Eu si cu prietena mea vrem sa facem un vlog [ videoblog ]. Doar ca avem nevoie de putin ajutor!

Pentru inceput am nevoie deun nume bun.[ Pe mine ma cheama Alexandra iar pe prietena mea o cheama Denisa ]

In al doilea rand am nevoie de un program de editat filmulete. De exemplu sa pot pune in timp ce vorbesc o imagine langa mine cum face Dani pe net. Si mai multe chestii din astea.

Si ultima chestiune! Cu ce putem filma? Pentru ca am auzit ca daca filmezi cu telefonul nu iese bine si nici nu se aude bine.

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici cateva sfaturi de la alt youtuber:
http://www.youtube.com/watch?v=FeKdCnYX0Ss

| Nerali a răspuns:

Pot sa te ajut cu numele ceva gen Deal sau Aled pur si simplu combinativs numele, Adobe premire cel mai probabil si eu zic sa va strangeti niste bani sa va luati o camera de filmat.Succes.Fundita plz