| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a întrebat:

Buna eu si sora mea ne uitam in fiecare seara la "copii de la 402" laughing
ni se pare amuzant
dar in seara asta as vrea sa uitam la episodul acela ca este un concert cu baietii de cartier iar nensy isi imagineaza ca o invita baietii de cartier pe scena ca sa ii cante

va rog ajutati-ma am uitat cum se numeste!
daca imi da-ti acum un raspuns pe loc corect promit ca

3 răspunsuri:
| TheRealAlex7 a răspuns:

Uita-te aici: /watch? v=L2t1lv6_W64
Eu l-am pus pe youtube.

| ellie_8869 a răspuns:

Buna! eu am gasit episodul dar in alta limba http://www.youtube.com/watch?v=_wGT1aONeXo. m-am uiutat la el desi nu inteleg nimic. dar poate am sa gasesc si varianta in romana. sper ca te am ajutat paa