| byanca80 a întrebat:

Buna eu sunt o fire mai inchisa in mine nu prea vorbesc cu mama de cand s-a recasatorit ma simt atat de trista am si probleme de sanatate pe cand ii zic mamei de ele la ea tot timpul mie imi trec cu ceaiuri si pastile.Ma simt data laoparte i-am zis si ei asta dar nu a luat nici o masura.Nu stiu ce sa mai fac cateodata am numai ganduri urate ma simt singura toti m-au tradat prietenii mi-au ramas doar lacrimile sa ma descarcsad Nu mai pot zambii, sau daca zambesc am un zambet fals in inima mea este altceva.Trecutul nu ma lasa deloc in pace viitorul meu e trecut, traiesc din trecutsadsi trecutul meu a fost plin de lacrimi.Ce pot sa fac? funda pentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| Almássy a răspuns:

Nu mai trai in trecut... uita, sa nu iti mai pese, zi si tu :si ce? traiesteti viitorul pentru ca trecutul e in urma....nu mai plange pentru ca lacrimile nu ajuta cu nimic happy

| alinutza_3646 a răspuns:

Sincer de la un timp asa ma simt si eu...nu prea vorbesc cu mama..am si eu probleme de sanatate..prieteni nu mai am..probabil ca nici nu am avut vreodata, sau daca am avut aceia au fost doar din interes.pe mine prietenul meu ma ajuta sa mai uit de greutati. uneori simt ca sunt singura pe acest pamant si ca nimeni nu ma iubeste.dar nu e chiar asa. Trebuie sa fii tare sa treci peste toate si sa te bucuri de prezent!(app cati ani ai?)pup

| byanca80 explică:

17 ani jumatehappy