| Monique_3125 a întrebat:

Fetelor care purtati ochelari de vedere, pe voi ce coafura va avantajeaza? Multumeschappy

5 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Eu port ochelari de vedere. Am parul saten-blond si il am pana la umeri tuns in scari si in + parul meu este si putin ondulat. happy

| Tourniquet a răspuns:

Buna (din nou).
Scuze, cred ca intelesesem gresit intrebarea. Eu mi-l prind intr-o parte sau intr-o coada joasa la spate.batting eyelashes

| Monique_3125 explică:

Ma refeream la un anume fel in care va prindeti parul.happy

| TeenageGirl a răspuns:

Ii fac un coc sus big grin

| lav_8132 a răspuns:

Nu port ochelari de vedere, dar am multe prietene care poarta.

Cred ca e o coafura destul de avantajoasa si aceasta:

http://www.divahair.ro/......a_loeb.jpg

sper ca te-am ajutat. fundita?:o3