| petro_1226 a întrebat:

Buna fetelor sunt insarcinata in 4 luni jumate dar nu prea mi se vede burtica doar putin... oare ii vreo problema bebele deja misca mersi de raspuns

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu cred ca ai nicio problema, esti una dintre fericitele care nu se ingrasa foarte tare in timpul sarcinii. Dar mergi la doctor pentru o parere mai avizata. Sarcina usoara.

Abh
| Abh a răspuns:

Daca la ecograf medicul ti-a spus ca sarcina e in regula, nu iti face probleme. Burta este vizibila in functie de configuratia fiecarui organism in parte, important este ca fatul sa se dezvolte corespunzator varstei gestationale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca la ecograf nu ti se spune nimic, nu-i nici-o problema.La unele femei de-abia se vedea burtica dupa 7 luni de sarcina, iar copilul era perfect sanatos, depinde de fiecare persoana in parte.