| Cllaau22 a întrebat:

Imi apare ceva la calculator cu " sqlite3. dll ". Nu stiu ce e ala sad. spuneti-mi ce e ala si ce pot face ca sa nu mai apara la calculator! Funda :X

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ceva-ul ala ce inseamna? Cand apare? Cand deschizi vreun program ceva? Cand deschizi pc-ul? Vreau detalii ...si daca este eroare spune-mi tot ce scrie in ea.

| Cllaau22 explică:

Pai scrie : This application has failed to start because sqlite3.dll was not found.Re-installing the application may fix this problem. Atat scrie...crying

| Cllaau22 explică:

A da si apare cand deschid calculatorul

| danezu3 a răspuns:

Si mie dar nu stiu de ce cand il deschid.