| emy a întrebat:

happy Va rog frumos sa-mi spuneti si mie cum sa descarc o poza in calculator. Eu am descarcat una, mai demult si nu mai stiu cum se procedeaza. Eu am cablu de date, l-am si conectat, dar nu imi apare nimic(am inteles ca trebuie sa-mi apara ca atunci cand introduci un stick in calculator). Va multumesc anticipat si va doresc toate cele bune!

5 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Sa descarci din ce? telefon, aparat foto, iphone. de unde vrei sa descarci poza in calculator? laughing))

| emy explică (pentru akka4):

Din telefon.

| akka4 a răspuns (pentru emy):

Ok ce telefon mai exact?

| emy explică (pentru akka4):

Motorola.

| akka4 a răspuns (pentru emy):

Ce tip de Motorola. ca sunt foarte multe tipuri.