| LeiAdrian a întrebat:

Am un stick pe care mi l-a dat cineva si pe care scrie DataTraveler 4GB G3 si l-am bagat in unitatea centrala si nu apare nimic pe calculator. Nu stiu ce sa fac. Spuneti-mi si mie cum trebuie sa fac ca sa apara de pe stick pe calculator.

Răspuns Câştigător
| GeorgeMariusIasi a răspuns:

Daca stick-ul e gol, nu are ce sa iti apara si pe langa asta nu mereu, se deschide automat directorul pentru stick. Recomandarea mea e sa mergi in My Computer si de acolo, sa incerci sa deschizi drive-ul corespunzator stick-ul-ui. Daca ai continut pe stick, in felul asta il vei putea accesa.

1 răspuns:
| LeiAdrian explică:

Pe stick trebuie sa fie Microsoft Office si nu apare nimic pe calculator si nu gasesc niciun niciun driver pentru stick.