| Andry080 a întrebat:

Imi puteti da niste nume de familie americane? Cat mai multe posibil!

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Anderson
Archer
Armstrong
Baker
Bărbier-Salon
Bennett
Episcopul
Negru
Blair
Brown
Costel
Chaplin
Oana
Edison
Edwards
Eliot
Franklin
Garcia
Hanson
Harper
Hernandez
Hilton
Hobbs
Jackson
Jameson
Johnson
Jones
Regele
Lopez
Martinez
Mason
Mathewson
Michaels
Miller
Moore
Muller
Nolan
Parker
Ramirez
Rodriguez
Sawyer
Pantofar
Smith
Puternic
Piatra
Thomas
Thompson
Warren
Ward
Wayne
West
Alb
Young

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

John. John Smith.

| HazelEyes77 a răspuns:

Miller, Jackson, Freeman, Clarkson, Sanders, Brody, Hoffman, Byrne, Tennyson, Jones, White, Green, Moore, Jefferson, Darcy, O Connor, Wallberg, Mason, Thornton, Gates, Crosby, Patterson, Selby, Stone, Crow, Gomez, Culkin, Applegate, Millian, Gerson, Vandeer, Elliot, Hutchens, Stevens, Murphy, Allen, Robertson, Hendry, Kunis, Sullivan, Bingham, Jenkins, Williams, Keys.