| irina_5692 a întrebat:

Imi puteti spune cateva nume japoneze pentru fete? si pentru baieti nume englezesti. dau funda celor mai frumoase nume.

Răspuns Câştigător
| xDeniisa a răspuns:

Buna!
Nume de fete ( in japoneza ) :
Kana, Kotone,Mai,Manami, Mayu,Miho,Miki,Misaki,Miu,Miyu,Mizuki,Moe,Momoko,Nana,Nanako,Nanami,Natsuki,Natsumi,Reina,Riko,Rin,Rina,Saika,Saki,Sakura,Shiori, Yui, Yuuka.
Nume de baieti ( englezesti ) :
Stefan
Damon
Dimitri
Matt
Alastair
Allan
Andy
Bryan
Charlie
Gale
Garry
Scott
Mason
Dustin
Drew
Brad
Bob
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Loresweetty a răspuns:

Buna eu iti scriu doar nume japoneze de fete cred ca te descurci cu numele englezesti pentru baietibig grin
Aimi, Ai, Ayano, Haruka, Kaori, Keiko, Hanami, Kumiko, Mai, Misaki, Rin, Sakura, Yuzuki, Sayuri, Mayumi, Hana, Izumi, Ayame, Ayumi, Akira.