| silentllgro a întrebat:

Imi puteti spune cum pot sa imi promovez pagina de facebook gratis? like-uri la pagina, la poze...etc

5 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Invită-ţi toţi colegii şi prietenii,cunoscuţii familia să dea like şi gata! Şi poate şi ei îţi vor face reclamă altor cunoscuţi (de-ai lor).Ca să strângi like-uri trebuie să ai postări bune şi interesante, de exemplu dacă ai pagină despre un serial încearcă să adaugi noi informaţii despre ce s-ar mai întâmpla-n serial, păreri despre personaje, jocuri(deşi nu prea ar merge la o pagină bună cu like-uri multe!).
Cum spune şi @Mann02, dacă pagina e bună vor veni oamenii singuri pe pagină şi vor da like! happy

| Mann02 a răspuns:

Nu poti sa iti promovezi pagina grauit, daca ai postari bune va auzi lumea de tine happy

| Wøodenpints a răspuns:

Cerșilă amărât.

Ce naiba faceți cu căcaturile alea de like-uri virtuale?

| TequilaG a răspuns:

Poti sa-ti inviti prietenii sa iti aprecieze pagina, sa faci schimb de like-uri, publicitate cu alte pagini.

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

Una dintre cele mai bune solutii daca vrei like-uri reale de la mii de oameni este http://microjoburi.blogspot.ro/p/promovare-facebook-gratis.html