| duuudi a întrebat:

imi puteti spune si mie la ce ora intra clasele de a 9a din liceul Mihai EMINESCU din Bucuresti?

1 răspuns:
| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Nu sunt din Bucuresti si nici macar nu stiu unde se afla liceul acesta, dar.
liceul n-are site-ul lui pe internet? Toate scolile au site-ul lor, unde poti gasi chiar si informatiile astea. esti boboc anul acesta? nu poti sa intrebi pe un prieten de-al tau?
Nu poti sa te duci la tine la scoala, la secretariat? de obicei scoala afiseaza orarul primei zile de scoala.
la mine au scris pe site la ce ora au sa intre clasele.