| anonimaanonima01 a întrebat:

imi spune si mie cineva siteuri de socializare bune.Inafara de : facebook, twiter, myspace si hi5 happy

4 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Tuenti! :

| biancaalexe a răspuns:

Myyearbook, Google plus ( inca nu a aparut dar o sa apara in curand), kappa.ro etc.winking

| me1me a răspuns:

Cam de astea au romanii. Daca mergi pe altele nu prea ai cu cine socializa, numai cu strainii ( Tagged, Netlog, Neogen) Pe Netlog e posibil sa ai o sansa. Am vazut ca asta mai merge cat de cat in randul nostru.

Ajuta-ma cu un vot, te rog! http://econcurs.com/concurent-Sorina.html