| AriiMaria a întrebat:

Buna happy
Imi spuneti si mie cum sa scap de cosurile negre de pe fata happy va rog. Vreau metode naturiste nu produse cosmetice. big grin.
Va Rog
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| MilkWithCereals a răspuns:

Ceaiul de pelin este foarte bun. Iti cumperi demachiante, le inmoi in ceai si presezi usor pe fata, asta dupa ce te speli cu sapun (de preferat Dove, nu usuca pielea). Cel mai important este sa te speli des pe fata (dimineata si seara), asta previne aparitia lor. Sper ca te-am ajutat. Eu mai folosesc si produse cumparate, si chiar sunt bune.:3 Succes ^^

1 răspuns:
| Xella1234 a răspuns:

Ceaiul de musetel ajuta, stai in aburii sai cand fierbe sau dupa si apoi te speli pe fata, asa ies mai usor. Bunica spunea sa te speli cu urina, dar nu am incercat happy tu faci cum vrei happy