| natalia_5717 a întrebat:

Buna!
In continuare nu pot trimite msg.privatesad
Nu gasesc linkul acela de confirmare a adresei de e-mail. Ce as putea face?
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci intra pe adresa de mail cu care te'ai inregistrat pe site.Cauta atat in inbox cat si in spam mailul de la tpu.Sigur il gasesti.Mai departe da click pe linkul care iti apare acolo..si gata.

9 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Cauta si in Spam, eu acolo mi-am gasit mailul de confirmare.

| maryana5 a răspuns:

Din nou nimeni nu stie despre ce vorbim sad nici eu nu am gasit solutia crying

| adi_7507 a răspuns:

Cat timp a trecut?
Mail-ul nu vine foarte repede, poti verifica si folderul Bulk/Spam pentru siguranta.

| Cryss a răspuns:

Hey si eu am facut asa prima data laughing... Stii cum mi-am rezolvat problema thinking ...Acolo unde iti scrii email-ul il stergi, salvezi asa fara nimic .si pe urma mi-am scris iar email-ul si am primit iar un mail de confirmare pentru adresatongue.
Sper sa functioneze. Bafta! >big grin

| Cryss a răspuns:

Ai reusit ceva? thinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu trebuie adresa de e-mail ci trebuie să intri pe profilul persoanei luată "în vizor", îi scrii și dai "trimite".
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Și de ce nu confirmi adresa?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da