| adydassler a întrebat:

In curan o sa ma angajez sofer pe tir si as vrea sa stiu frigider auto voi avea (de la firma) sau v-a trebui sa-mi cumpar eu? si ce as mai avea nevoie sa-mi iau cu mine? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Frigiderul il cumperi tu unu mic desigur si banii de diurna sa ai cu tine, unde te bagi la ce firma? Sosete chiloti, haine sa ai la greu, prosoape si na restul stii tu.

1 răspuns:
| Criistyanna a răspuns:

Depinde si cat esti plecat. adica tu chiar nu stii ce ti"ar trebui?"