| anonim_4396 a întrebat:

Buna...Intrebare pentru baieti=)Hops) Cum doriti sa arate o fata, sa fie sa se comporte etc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie cât mai naturala,fără botox în buze, fără SILICOANE. În general îmi plac fetele care sunt drăguțe la figura, și care sunt skinny sau average, nu prea îmi plac grăsuțele, nu ma atrag deloc, și da, recunosc, pun mult preț pe aspectul fizic, nu as ieși cu oricine pe strada, doar sa arat lumii ca am iubita și ca nu sunt dorit de nimeni. Dacă arata de minim 7 e ok,nu trebuie nici fotomodel sa fie,astea deja nu mai cluburi au în cap, fițe, arfe,Mall și alte alea,nu știu nici patul sa îl aranjeze sau sa gătească.
Pai, sa fie cât de cât sociabila, vorbareata, sa nu tacă, dar nici foarte mult sa vorbească sa îmi facă capul calendar, sa se îmbrace decent, sa nu înjure tot timpul, sa nu vorbească despre fostul, sa fie cât de cât cumintela, chibzuita, dar sa fie în același timp și kinky când e cu mine în intimitate. Sa aibă încredere în ea, sa vorbească politicos, sa fie ea însuși, sa nu urmeze spiritul turmei, sa nu fie ușor influentabila.
Daca se comporta frumos cu mine e perfect, nu prea ma interesează cum se comporta cum ceilalți, nimeni nu e rău dacă nu e mega provocat de prosti si de hateri.
Sa fie sufletista, sa fie empatica, sa fie sincera ( da, visez frumos ) și sa fie fidela.
De regula ador blondele, dar fac și excepții câteodată.

35 răspunsuri:
| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc,dulceata de necunoscut smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Eu îți mulțumesc ca exiști, și părinților tai ca au o fata asa de minunata ca tine.
Asta era vorba mea "dulceața" laughing

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bade,de ai stii tu ce m-am inrosit+)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Bade laughing trimit o drona sa iti dea un pup dulcik rușinoasă mica big grin

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Astept,astept