| anabels a întrebat:

O intrebare numai si numai pentru baieti! Cum ar trebui sa arate si sa se comporte o fata, pentru a va castiga admiratia?

Răspuns Câştigător
| Bogdan_7395 a răspuns:

Pentru mine conteaza feminitatea, sa fie scumpica, dulce, timida, sa nu fie mereu sexy imbracata, ci simplu si frumos, sa fie sincera cu ea.Sa aiba un comportament bun, sa arate ca are bun simt, ...astazi rar gasesti o fata bine crescuta.

5 răspunsuri:
| lovenotsex a răspuns:

Sa fie normala, nu cer imposibilul.Sa fie mereu ea insasi, sa stie cand sa fie feminina.Sa stie ce vrea de la viata si de la mine, sa fie sincera cu ea insasi si bineinteles cu mine.Sa stie sa iubeasca si sa inteleaga.Sa fie putin geloasa si posesiva. Iar ca aspect fizic, am o chestie cu fetele roscate, nu-mi plac, scuze, chair daca poate sunt mai deosebite si mult mai frumoase. Dar fiecare cu gusturile lui.Bafta.

| Adyr0 a răspuns:

Ca o actrita de filme porno laughing.

| dnxbv a răspuns:

As vrea sa fie frumoasa si delicata. Sa-si pastreze frumusetea curata, nu sa si-o vanda. Sa stie cine este, nu sa-si testeze farmecele pe baieti. As vrea sa-mi dea un sentiment de siguranta in ceea ce priveste reactia ei fata de avansuri. Sa stiu ca nu e gata sa primeasca orice "fluture". Sa aiba criterii de evaluare solide si sa demonstreze o gandire matura si preocupari profunde.
Sa se imbrace frumos si distins.
Frumusetea ei sa nu fie senzuala. Nici pentru mine, nici pentru altii. Nu vreau sa o caut pentru trupul ei, nici nu vreau ca barbatii s-o pofteasca in fata mea. Nu vreau sa simt ca ma invita sa o ating, pentru ca daca nu as fi primul ei prieten, m-as gandi la cati au pipait-o inaintea mea; daca as fi primul ei prieten, m-as gandi la cat de usuratica este daca se ofera asa primului venit.
Nu vreau sa ma sarute, dar nu vreau nici sa-mi joace feste. O vad rezervata, dar cinstita. Vreau sa o cuceresc putin cate putin, dar sigur, si fara sa am motive sa ma tem. De aceea, mi-as dori sa-si arate afectiunea prin grija fata de mine: sa invete ce mi-e specific, sa stie cu ce imi poate fi de ajutor. Vreau sa mi-o imaginez usor, inca de la inceput, ca pe mama copiilor mei.
Cam atat.

| Opt1k a răspuns:

Nu stiu cum sati zic.fiecare cu gusturile lui. dar mie imi place sa fie putin timida.sensibila.dulce si mai inaltuta! sa fie serioasa si simpla!

| Albertt a răspuns:

Dragutza, frumoasa, sa acepte o gluma, si mai nebunatica.