| pinky_2290 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: cum doriti sa se comporte prietena voastra ca sa va tina langa ea? (adica voi sa nu o parasiti si sa va duceti la alta fata)

Răspuns Câştigător
| calubalan a răspuns:

- IUBIRE SI PASIUNE
- RESPECT SI INCREDERE
- PROVOCARE SI ACCEPTARE

NU exista o solutie magica! NU exista o metoda universal valabila pentru ca perechea voastra sa ramana vesnic alaturi de voi... E ca intr-un dans: ca sa fie bine amandoi trebuie sa fie de acord si sa se potriveasca la "pas".

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dragostea e un joc de loterie.
Cine are noroc - are...cine n-are - n-are vorba cantecului!

| cristi202 a răspuns:

Sa fie ea insasi.
Sa se comporte ca la inceput
Sa facem lucrurile care ne plac la amindoi.

Dar, ce poate face o fata unui baiat care din start doar vrea sa o cucereasca ca mai apoi sa mearga la alta? Nimic! Si unii baietii, trist dar adevarat, cam asa sunt.

| jocnecurat a răspuns:

Sa nu fie o idioata si o curva.Atata tot.

| RainDrop a răspuns:

Insasi ea.

| adytzukrose a răspuns:

Daca vrea sa te insele poti sa faci ce vrei ca tot te inseala.Asta depinde de cat de mult te iubeste si de cat de mult ii pasa de faptul ca te-ar putea pierde daca te-ar insela.Eu sunt cu a meu de 4 ani si te asigur ca nu m-a inselat pana acum.desi a avut tendinta. dar l-am prins si nu a mai apucat. dar nici nu a mai indraznit de atunci