| anonim_4396 a întrebat:

Buna...Intrebare pentru baieti=)Hops) Cum doriti sa arate o fata, sa fie sa se comporte etc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie cât mai naturala,fără botox în buze, fără SILICOANE. În general îmi plac fetele care sunt drăguțe la figura, și care sunt skinny sau average, nu prea îmi plac grăsuțele, nu ma atrag deloc, și da, recunosc, pun mult preț pe aspectul fizic, nu as ieși cu oricine pe strada, doar sa arat lumii ca am iubita și ca nu sunt dorit de nimeni. Dacă arata de minim 7 e ok,nu trebuie nici fotomodel sa fie,astea deja nu mai cluburi au în cap, fițe, arfe,Mall și alte alea,nu știu nici patul sa îl aranjeze sau sa gătească.
Pai, sa fie cât de cât sociabila, vorbareata, sa nu tacă, dar nici foarte mult sa vorbească sa îmi facă capul calendar, sa se îmbrace decent, sa nu înjure tot timpul, sa nu vorbească despre fostul, sa fie cât de cât cumintela, chibzuita, dar sa fie în același timp și kinky când e cu mine în intimitate. Sa aibă încredere în ea, sa vorbească politicos, sa fie ea însuși, sa nu urmeze spiritul turmei, sa nu fie ușor influentabila.
Daca se comporta frumos cu mine e perfect, nu prea ma interesează cum se comporta cum ceilalți, nimeni nu e rău dacă nu e mega provocat de prosti si de hateri.
Sa fie sufletista, sa fie empatica, sa fie sincera ( da, visez frumos ) și sa fie fidela.
De regula ador blondele, dar fac și excepții câteodată.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uu,blondelerolling on the floornice

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

De ce razi? Din ce am văzut si tu ești drăguță și ai în suflet frumos la înaintare.
Dar ție cum ti-ar plăcea sa fie? Sa se comporte? Sa arate?
Btw, ce gen de muzica asculți?

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai)Mie mi-ar place sa fie idk, ok, am fost si cu baieti skinny si cu baieti cu burtica.Sa fie dulce,sa vorbeasca cu mine si mna, sa ma respecte...
Iar eu ascult trap, rap, ocazional manele, dar am un artist mai adorat de mine si acela este Nane ca mno)

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Ce repede ti-o aprobat admina poza!
A deci nu ai standarde foarte high ca frumusețe, nice.
Ce băieți îți plac în general, liniștiți, cuminți sau bad boys? Nu ai gusturi rele.
Ca mno le da bine nane
Mno

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer,mai nebuni, o compinatie intre linistiti+cuminte+bad, stii ce zic...
Ador

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Exact asa sunt eu, fără vrăjealălaughing
Mersi pentru funda kiss

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

1 Hai la un figorolling on the floor)
2.cu drag

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Hai tu la un cico, dar îl plătești tu, și după continuarea o ști tubatting eyelashes

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine,bine,il platescrolling on the floor)))

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Am glumit, știam ca ești dulce și nu refuzi.
Dar pana la vara te combina altul, ori de pe TPU ori de altundeva, la ce personalitate și mood high ai sunt sigur ca mulți te doresc, și roiesc în jurul tău, mai ales ca faci și box, cu asta ii dai gata.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh,mai suparat...chiar voiam sa te scot la un suculet.Ete dracirolling on the floor))Niciodata

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Dacă o sa îți arat cum arat o să te rogi sa ma scoți la un suchee hee dar nu pun poze aici, ca sunt mulți hateri.
Pana la vara te mai măriți de 2 ori și 5 divorțuri rolling on the floor cine știe ce ne va mai Paște după ce se va încheia războiul din Ucraina.
Ce niciodată? sad

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fat frumos, tu esti?)))Eh lasa trecem noi peste tot raul
Ma refeream ca nu atrag baieti)

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Ești modesta denisuca.
Eu sunt băiatul viselor tale nu făt frumos big grin
Atragi, și încă cum!
Vad ca nu te mai saturi de TPU, asa mult îți place?

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Omfg,nici eu nu stiam ca esti baiatul viselor mele, ma flatezi
Hm, imi place sa stau pe aici ca nu stiu ce sa desenez=)

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Vezi ca greu mai scapi de patima TPU, mai greu ca patima lui Iisus. Ai tik tok?

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nup,nu am.Eh...in week-end nu o sa mai stau ca ma duc la box ca sunt chemata, chit ca am mana in recuperare

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Bine. Vindecare grabnică denisuca happy fain sa fi chemata sa tabacesti popouri laughing

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc...e nasol.eu miercuri am campionat...

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Îți doresc mult succes, contez pe tine, îți țin pumnii.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc,dulceata de necunoscut smug

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Eu îți mulțumesc ca exiști, și părinților tai ca au o fata asa de minunata ca tine.
Asta era vorba mea "dulceața" laughing

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bade,de ai stii tu ce m-am inrosit+)

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Bade laughing trimit o drona sa iti dea un pup dulcik rușinoasă mica big grin

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Astept,astept

35 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intrebarea asta pune-o barbatilor frumosi

| denidenisa2139 a răspuns (pentru RAY):

Why?

| RAY a răspuns (pentru denidenisa2139):

Pentru ca nu are sens ce prefera băieți de care nu sunteți interesate

https://www.instagram.com/male.beauty/
la astia sa pui

| denidenisa2139 a răspuns (pentru RAY):

Damn,man,nu conteaza fizicul.Stii? Daca unele sunt in liba dupa aspect si bani e treaba lor.Parerea mea e ca toti sunteti frumosi si fiecare aveti ceva aparte...Intelegi?

| RAY a răspuns (pentru denidenisa2139):

Omule nu e ca e limba si sunt atrase involuntar, nu fii misogina

| denidenisa2139 a răspuns (pentru RAY):

K,k,k

| LoveSleep a răspuns:

As vrea sa ii placa leușteanul in ciorba de pui si sa foloseasca wc-ul fara colac. In rest, imi e indiferent.

| Al1na61 a răspuns:

Sa nu fie z**ta

| MarusAlexe a răspuns:

Sa miroasa plăcut în fund. Este un criteriu esențial