| Mamamare a întrebat:

Joaca careva Metin2.Ro pe Corvus? Si in ce regat?

16 răspunsuri:
| レクス a răspuns:

Sal! Si eu joc pe Corvustongue! Regatul Albastru.Nume:Lexa98...ma gasesti mai mult ch1big grin

| PitiqaaaxD a răspuns:

Salut! big hug

Joc eu pe Corvus, Regatul albastru!

Tu habar nu aveai d`asta.stiu laughing)

pup! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un prieten de-al meu joaca si e in regatul de piatra, asa la numit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. imi pare rau da imi dai si mia un cont pe corvus, nu conteaza ce lv vreau sa ma intalnec cu un prieten contacteza pe dragusanu_vlad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA. Joc eu. Si sunt pe regatul rosu. Dar ne putem intalni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regat galben, lvl 62 in crestere, razboinic-mental, sunt on non-stop laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SaLL da eu joc p corvus reg rosuwinking lv 45

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc pe corvus ch1 si ch4 mai multbig grin level 94tongue my name is bachus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc pe corvus in regatul albastru si am lvl 16 ii cresc pe cei sub lvl meu dar mi-a spart cineva contul si is pe cale sa il recuperez
Qzzzzzbbby ai lvl sub 16 ca te cresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc pe virgo Chunjo (galben) e cel mai atre regat :X:X:X serverele de dupa el sunt najpa in afara de pegasus la ala 2 jucatori de 99 noi avem 3./... 2 razboinici corp 1 ninj a lame DEATHFER; aldis; Dichisitu leonis e cel mai penibil server are 1 jucator de 99 rolling on the floor) de restul nu mai vb jucati pe virgo Chunjo si aa am uitat s zic toti jucatori astia de 99 de pe virgo sunt din regatu galben tonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu joc pe cosvus regatul rosiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall eu joc pe corvus name andrey6 regat galben pm ch1

| EdyYedy a răspuns:

Da joc eu metin si joc in regatul rosu

| Yrynutz a răspuns:

Eu joc pe regatul galben am lv 42 cal armat frizur ma cheama irinuca85happy :X

| alexbadplayer a răspuns:

Eu joc metin2 ro corvus happy regatul Chunjo ala galben am lvl 34 si sunt razboinic pe corp ma gasesti mai mult pe ch4 u-s on de luni pna joi, doar vinerea pe la orele 7:30 si 3:00 seara ca-s la servici si mai mult vineri; sambata & duminica atatlaughing KrilDemon numele meu