| elenamonica94 a întrebat:

Buna la toti am o intrebare serioasa cine stie locuri de munca in jud Brasov dar sa fie si cu cazare? si asa vrea sa fie serios

1 răspuns:
| russu33 a răspuns:

Locuri de munca in Brasov sau aiurea e greu de gasit si cu cazare. Trebuie sa fii un bun specialist intr-un domeniu ca sa fii detasata pe banii firmei cu cazare inclusa. Iar de SERIOS, e loterie. Nu numai in Brasov. Cu asemenea intrebari daca ai de gand sa pleci la drum in viata... mai bine stai cu parintii. Fara suparare.