| anonim_4396 a întrebat:

Buna looome! Ce filme cu vampiri stiti? (in afara de Twilight, The vampire diaries, True Blood, Interviu cu un vampir sau Underworld pentru ca le-am vazut big grin) Sa nu fie dinalea proaste sau vechi gen : Dracula sad... Raspunsul cel mai bun prieste fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ozulll a răspuns:

In primul rand Twilight nu e film cu vampiri. Poti incerca Nosferatu, Van Helsing, Queen of the damned, From dust till down(Q. Tanantino).

1 răspuns:
| ēน a răspuns:

Buffy