| DanyMax22 a întrebat:

Bună, lume vin și eu cu întrebare, știe cineva ce program de editare pentru video folosește Bogdan IBM Family?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mergem pe insinuari? in teorie poate sa fie orice soft de editare video de la 'gratuitul' DaVinci Resolve pana la solutia platita VEGAS Prowinking
in realitate vloggerii "premium" pot folosi mai multe softuri de editare in functie de ce anume fac ei pe canal si complexitatea acelor video, unii adauga efecte speciale in videourile lor de aceea pot folosi si mai multe solutii software
cei mai "tari" vloggeri apeleza la serviciile unor profesionisti >societati sau persoane terte specializate pe filmare, editare, rendare etc nu stau ei sa editeze fiecare videoclip, dar eu vorbesc aici de cei mai de varf vloggeri!

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil Davinci Resolve sau Adobe Rush, un alt editor mai potent de PC, nu știu să existe