| Kernyng a întrebat:

Buna m-am lasat de metin2. si acum caut alt joc si nu stiu ce joc sa joc! dati-mi si mie niste jocuri cel mai tare joc FUNDA! Sa nu fie fifa cs sau wow! si sa fie multyplaier!

3 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Http://play-free-online-games.com/games/games_rpg.html
uitate pe site ul asta :) vezi daca gasesti ceva misto :).

| Aditzu a răspuns:

Am uitat sa zic big grin joacate pe facebook monster galaxy. e destul de misto, zic eu.

| fansollo22 a răspuns:

Runes of Magic, Lord of the rings online,Crossfire,Allods, Microvolts, S4 League, Perfect World, etc.Cauta si tu pe google mmorpg online si gasesti o gramada de jocuri online.
Bye Bye!