| GlamorousGirl111 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu cateva statusuri faine? multumesc

Răspuns Câştigător
| Carolline a răspuns:

Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc...

Un bun prieten e constiinta ta: n-o ucide, ci las-o sa moara odata cu tine.

Nu dispera cind soarta te apasa Si nici nu plinge de-al tau destin Caci dupa un chin viata-i mai frumoasa Cum dupa ploaie ceru-i mai senin

Nu privii in trecut cand iti formezi viitorul!

Dragostea e speranta si fara speranta lumea nu ar exista…

O lume bizara, un loc plin de fericire, ganduri si vise devenite realitate...asta-i lumea mea.happy

Drumul catre casa unui prieten nu e niciodata lung.

Nu prea stiu de ce-ti scriu. Simt ca am mare nevoie de o prietenie carea sa-i incredintez nimicurile ce mi se intampla. Poate ca-mi scriu chiar mie.

Du-te acolo unde vrei sa mergi, fa ceea ce vrei sa faci.; ai doar o viata si o oportunitete pentru a face ceea ce ti-ai propus.

Priveste ininte, pentru ca viata nu-ti mai poate reda trecutul., acum tot ceea ce conteaza este viitorul.

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

Cand vei dorii sa revii in viata mea / Eu voi refuza...

Mai multa incredere poti avea intr-un animal decat in oameni...

Nu te gandi sa ma tragi in jos doar pentru ca sunt mult mai sus decat tine.

Astazi totul va fi pentru tine doar pe jumatate; te voi privi pe jumatate, voi avea incredere in tine tot pe jumatate, voi prefera sa vorbesc atunci cand trebuie si sa tac la momentul potrivit.

Odata, eram noi... dar drumurile fericirii sau ascuns in cele mai intunecate cosmaruri si au gasit locul in care sa suspine, as vrea sa gsesc si eu un loc plin de fericire, dar observ ca, AICI.

Este ultima data cand mai privesc trecutul; ultima zi, iar dupa aceea voi privii in viitor happy

Daca visele ar prinde viata... n-as avea lacrimi pe fata.

Te vad si doar prin tine imi voi regasii increderea in mine.

Daca intr-o zi plangi, cheama-ma! Nu-ti promit ca te voi face sa razi, dar pot plange cu tine.

Cand iti este foarte dor de cineva iti vine sa-l scoti din visele tale si sa-l imbratisezi

Cand iubesti puternic, gasesti intotdeauna ceva nou in persoana iubita

1 răspuns:
| andrei a răspuns:

Go Deutschland!

pune asta big grin