| RalucaSahnada a întrebat:

ma plictisesc si nu stiu ce intrebari sa mai pun! Ma puteti ajuta? Promit ca la cele mai folositoare si mai multe raspunsuri ofer FUNDITA + VOT iar la toate celelalte raspunsuri ofer VOTURI!

Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

Tu pui intrebari pe TPU asa din plictiseala? Eu cred ca nu asta a fost scopul initial al site-ului. Daca ai o problema, sau o dilema ne intrebi si iti raspundem.Dar daca pui intrebari din plictiseala, ti se vor da raspunsuri in plictiseala.Nu ai si tu intrebari legate de tine,de scoala, de prieteni, de iubiti etc? Fi mai creativa

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Daniella a răspuns:

Pai sa le vedem atunci happy