| Monique_3125 a întrebat:

Mai urmareste careva dintre voi serialul "Tanar si nelinistit"? Eu da si pot sa spun ca-mi place foarte mult... Ce actor va place cel mai mult? Si, in general, ce parere aveti despre acest serial? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ma uit la acest serial sporadic, pentru ca daca te uiti constant nu se prea intampla mare lucru. Pot sa spun ca nu-mi displace, iar ca personaj imi place Sharon! Tinand cont ca ruleaza la tv (nu la noi) din 1973... pot spune ca realizatorii au gasit reteta ideala de a face un asemenea serial fluviu! Serialul isi are fanii lui care-l urmaresc cu sfintenie! Cunosc cateva persoane care nu ar scapa un episod!

4 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Nici nu eram nascut cand a inceput serialul asta. Nici nu stiu cum rezista si acum.
Mai bine zis... tanar si nemuritor.

| Klara a răspuns:

Dezamagirea mea in viata e ca a murit bunica-mea fara sa vada finalul la Tanar si Nelinistit. straight face

Am impresia ca e cel mai boring, aiurea si inutil serial care a existat vreodata la TV. Inteleg ca l-au lungit la infinit, dar macar sa aiba un fir epic propriu-zis, ca altfel e aiurea. In rest totul e la fel: aceleasi personaje mohorate, aceleasi decoruri de douaj' de ani, aceleasi camere intunecoase in care se filmeaza toata panarama asta...nu stiu, dar as dori ca Pro TV-ul sa nu ne mai chinuie cu serialul asta inca vreo jumatate de secol. Apropo, a murit Victor ala pan' la urma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa downloadez melodia din tanar si nelinistit si nu o gasesc...mai putea ajuta ubig grin