| Piku a întrebat:

Buna!kiss Matusa mea locuieste in anglia, s`a mutat acolo si nu mai sti a vorbi romana eu nu prea stiu sa vorbesc asa de bine.si am incercat sa comunic prin google translate.si nu a fost atat de bun spre parerea mea.se incurcau cuvintele... daca stiti sa imi dati un site un translate mai bun va rog!

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Www.dictionar-roman.com

2 răspunsuri:
| Piku explică:

Pitesti, Eu am gresit intrebarea am vrut sa scriu ca eu nu stiu sa vorbesc prea bine engleza ea locuieste in anglia si nu mai poate sa vorbeasca romana nu mai stie s-a mutat acolo si s`a obisnuitsad.
Eu vroiam un translate mai bun ca sa comunic cu ea>big grin

| pitesti a răspuns:

Pai ar trebui sa va intelegeti ca nici tu nu prea sti limba romana laughing