| DarQueen a întrebat:

Mi-am amintit de un joc interesant, pe care il jucam acum cativa ani, dar nu stiu cum ii zice. Era un fel de simulator gen Sims, doar ca faceai gradina zoologica, cu animale si de toate. Si dupa ce terminai, aveai de completat ceva stele pe care le primeai de la turistii care iti vizitau gradina zoologica. Stiu ca dupa ce terminai de construit tot, trebuia sa ai grija de animale, ca sa nu gasesti vreo maimuta in cusca leului sau din astea. Si mai stiu ca trebuia sa le dai de mancare, se imperecheau si faceau pui.
Imi puteti spune cum se numeste jocul? Am uitat complet. straight face
Dau fundita happy
Multumesc anticipat.

P. S.: Grafica era destul de buna, nu e asa vechi jocul.

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Se numeste Zoo Tycon, imi place si mie.

6 răspunsuri:
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Cred ca zici de tycon zoobig grin... daca nu e foarte asemanator cu acesta. Si este si frumos:X

| dyanna_7195 a răspuns:

Hey uitucule;))...
se numeste zoo tycoon;)

http://zootycoon.com/

Bafta!

| Elena_1106 a răspuns:

Zoo Tycon si il am si eu dar nu l-am mai jucat de ceva timp nu prea sunt pasionata de astfel de jocuri
imi plac mai mult alea de baietii cu batai si curse etc. chiar daca sunt fata

| rap4us a răspuns:

Il stiu. Era sims 2 the zoo park.PAAA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e unul dintre jocurile cu jane intra si u p www.realore.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut un joc de genul ZOO TYCOON.Nu stiu exact daca este jocul care il cauti dar incearca-l. e super.succes.bye!