| Stefania . a întrebat:

Buna happy Mi-am facut cont pe lady popular si cand am incercat sa intru din nou nu a mers ...nu merge sa intru in cont nici in momentul de fata.De ce oare? ce s-a putut intampla? sad ce trebuie sa fac sa pot intra in cont? care ma ajuta dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| andre2726 a răspuns:

Se poate ca atunci cand ti-ai facut contul sa fi intervenit o problema de genu nu fi apucat sa te inregistrezi sau pur si simplu nu ai confirmat adica ai primit vreun mail cu un link? daca da si nu ai raspuns se poate ca asta sa fie cauza