| St3fa a întrebat:

Mia fost stricat calculatorul avea prea multe lucruri pe el si ieri fratele meu la reparat si nu merge sonorul apsolut de loc nici o bazaitura nu se aude! Ce are si cum sal reglez? fundita

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Control panel
sound, speech and audio devices
adjust the system volume
vezi sa nu fie pe mute
si vezi pe-acolo
dar auzi dk fratito se pricepe de ce nu il pui pe el?
sau in spate vezi mufa de la boxe sa fie bine bagata.

| AlexSadik a răspuns:

Trebuie sa cauti un driver pe internet "drivers and utilities" pentru sonor si gur s a sters ceva din greseala sau daca este vreo eroare cauta driverul vechi si stergel dupa care instaleaza unul nou... SAU intra in bara de start si da click pe "help and support" si te va ajuta poti pune intrebare in engleza sau mai sigur problema pe care o ai de ex. SOUNDSISTEM troubleshoot ceva de gen si iti v a emite un set de intrebari si sper ca te am ajutat SALUT!