| anonim_4396 a întrebat:

O mica intrebare am...stie cineva la ce sezon si la ce episod s-a ajuns cu serialul Gossip Girl pe ProTV? l-am descoperit de curand si nu sunt prea informata.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Este la sezonul 2 dar episodul nu il stiu exact. Si eu am descoperit acest serial de curand si m-am apucat sa il vizionez de la inceput.Descarc episoadele pe rand si le urmaresc pe calculator. Situl este www.ghinionist.ro

1 răspuns:
| Demoiselle a răspuns:

Multumesc costyntongue. Si eu am reusit sa descarc toate episoadele doar ca folosind Dc...big grin