| BadAngel3 a întrebat:

O prietena de a mea a postat pe Facebook o poza in care arata un copil si cica asa o sa arate copilul ei. Fetita respectiva avea buzele tuguiate. Am adaugat eu un comentariu in care am spus ca e fetita mea din viitor. O femeie s-a trezit sa spuna, care este ruda cu prietena mea, ca cica este cu buzele tuguiate ca mine, ca asa se poarta pe Facebook. Nu mi-a raspuns mie, nu a adaugat nici un nume, ci pur si simplu a lasat un comentariu. Acum, care e mica mea dilema. Eu cred ca acel mesaj a fost adresat mie. Nu a fost o gluma sau ceva de genul. E serios. Acum nu stiu sigur. Va intreb si pe voi, ca sa nu spun ceva pripit. De obicei inteleg cand omul e sarcastic si chestii dastea. Insa acum mi-e teama ca cine stie...O sa raspund si o fac lata...

Da, da si acum sa vina cineva sa spuna ca am o nuca in loc de creier.

P.S: Eu nu am poze cu buzele tuguiate.

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Probabil că a fost doar o glumă.
Și dacă nu-i așa, nu fă o dramă din asta.

| WaterDrop a răspuns:

Pf, credeam ca esti o persoana mai matura in gandire. Aparentele chiar insala.

| BadAngel3 explică (pentru WaterDrop):

Da mai da. Pana si eu stiu ca e o intrebare SUPER stupida. Sunt o persoana matura in gandire, chiar sunt, dar na, mai am si eu zilele mele proaste + ca in unele cazuri chiar nu vreau sa o dau in bara, asta insemnand sa nu dezamagesc pe cineva. Chiar imi pare rau ca te-am dezamagit. Sincer. Acum, e treaba ta daca o sa ma mai crezi din nou ca inainte sau nu.

| WaterDrop a răspuns (pentru BadAngel3):

Sa`ti para rau? De ce ai face asta :O.Pe mine chiar ma intriga.Un sentiment, negativ sau pozitiv, este mai bun decat nici un sentiment.Sa nu`ti mai para rau niciodata ca dezamagesti pe cineva. Daca nu i`ai dezamagi, nu ar fi capabili sa fie impresionati mai tarziu si ai fi doar o persoana banala happy

| pufulescu a răspuns:

Ce a spus mai exact femeia? Ca este cu buzele tuguiate ca tine, ca cea care a postat poza, sau " ca mine" adica precum femeia care scrie acel text.

| Kandia15 a răspuns:

Astea sunt copilarisme. Nu trebuie sa iei totul personal

| MarianaNiculescu a răspuns:

Iti dai seama ca omul respectiv facea caterinca. Nu trebuie sa faci drame din cauza asta, asa ca stai linistit.