| rrr a întrebat:

Buna,

o problema ciudata.
am transferat poze din aparatul foto in PC apoi, dupa ce m-am uitat prin ele, le-am intors din vertical in orizontal si invers, am mai sters cateva am vazut ca cele pe care le intorceam dispareau din album. Nu se gasesc nici in recycle bin. E verificat ca e vorba de faptul ca le intorceam am tot rememorat din recycle si incercat aceiasi poveste si mi-am dat seama ca e ceva in neregula cu intorsul lor. Nu apar nicaieri.

Are cineva idee de ce eroare e vb si ce ar trebui sa fac?

multumesc.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Probabil le-ai sters fara sa vrei, dar exista un program care iti readuce fisierele la viata si asa recuperezi datele pierdute. Se numeste: Tuneup utilities 2011.