| carmen_4289 a întrebat:

pana acum la teze am luat numai 8 insa vreau sa i-au si eu un 10 macar o data la mate am luat 8 si la romana 6(sem I)insa maine am teza si ma panichez de fiecare data si uit ce am invatat cum procedez sa i-au nota maxima?

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Incearca sa copiezi, scrie pe tel la schite ce trebuie sa tocesti si il pui pe banca langa penar sa nu te vada si intri pe el la schite si copiezi.

| AgentulVIPPro a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa inveti ca sa iei 10 si daca ai probleme cu memoria ia memorex! funda pls