| Anonima568 a întrebat:

pe fb imi tot apare asta cand vreau sa postez un comm la cineva, deci nu pot sa ii mai scriu niciodata nici un com?
Stop! Prezinți un comportament care poate fi considerat enervant sau abuziv de către ceilalți utilizatori.
You have been blocked from because you repeatedly misused this feature. This block will last anywhere from a few hours to a few days. When you are allowed to reuse this feature, please proceed with caution. Further misuse may result in your account being permanently disabled. For further information, please visit our Pagina FAQ.

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Te-a raportat cineva, e posibil să fi folosit un limbaj vulgar sau ceva de genul ăsta. O să fii deblocată în câteva ore sau câteva zile.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca si pe fb esti la fel de civilizata ca si aici love struck