| ligiligi a întrebat:

pe webkinz cineva imi stie codul(cred). Si am auzit de la o fata ca pot sa blochez conturi webkinz cu cod. Daca cineva stie va rog scrieti.

2 răspunsuri:
| ligiligi explică:

Mersi,am rezolvat problema.Ori cum multumesc pentru intentie!

| ChocoMilk a răspuns:

Imi pare rau, dar nu prea poti face nimic. Codul si parola: singurele lucrurui pe care nu trebuie sa le lasi la vedere niciodata. Poti sa-ti schimbi parola in ceva greu, la care nimeni nu s-ar putea gandi.