| iubitzica_9962 a întrebat:

Vreau si eu coduri pentru Webkinz.
Trimitetimile si mie prin mesaj.
Scrieti WEBKINZ si dupa scrieti codul

2 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Toata lumea si-ar doriwinking dar se pot cumpara sa stii si tu tongue

| kitty_9669 a răspuns:

Sau poti castiga... VREI SA CASTIGI UN WEBKINZ LA TINE ACASA? Sau vrei sa primesti un cod webkinz? Ambele sunt GRATUITE vezi mai jos cum poti castiga

ATENTIE! ANUNT IMPORTANT! Sambata, ora 13.00 pe www.kidsradio.ro aveti ocazia de a castiga GRATUIT un WEBKINZ! Premiul se trimite prin posta, fara nicio taxa postala, deci nu va trebui sa platiti nici webkinz-ul si nici taxele postale. Pentru asta, in timpul emisiei de pe www.kidsradio.ro, trebuie sa sunati la 021 317 45 16 numar CU TARIF NORMAL! Nu uita, urmareste emisia Go Go Webkinz, de la ora 13.00 la 14.00 azi, si castiga un webkinz GRATIS sunand la 021 317 45 16! Si sa nu uitam ca... se vor da si coduri webkinz(si E-store)... Gratuit! SUCCES!
Funda?