| LovelySmile98 a întrebat:

Poti vedea convorbirea cu o persoana de pe messenger? daca da cum? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Pai este simplu ori intri pe mail la conversatii ori intri la messenger la preference si dupa la conversation history asta daca este id tau daca nu sti parola de la id respectiv nu ai ce sa faci

1 răspuns:
| marian35a a răspuns:

Da te duci sus in dreapta la lista ta de mess si dai clik pe contacts apoi message archive si gata vezi acolo, dai funda?